top of page
Search
  • Writer's pictureKatrīna Jaunslaviete-Kipure

Mūsu sētā viss mazais top liels

Aug mūsu mazie bērni. Aug kazlēni un cālēni kūtiņā. Tūkstošiem sēklu izdīgst un izaug par kaut ko lielu, zaļu, gardu un veselīgu. Cilvēku rokas aizmirsis šķūnis pamazām tiek veidots par ekskluzīvu svinību vietu. Domas un idejas reizēm aug tik ātri, ka netiek līdzi pašu varēšanai.

Mūsu sētā saimniekojam tieši 4 gadus. Lai gan pati līdz augstskolas studiju laikam esmu dzīvojusi laukos un daudz laika pavadījusi dārzā, pirmajā vasarā tā īsti neiedomājos, ka varētu kaut ko sēt, stādīt. Likās, ka daudz laika prasīs rūpes par bērniem. Šobrīd zinu vien to, ka ar maziem bērniem var kalnus gāzt! Tāpēc mana pirmā sīpolu rindiņa bija 3 m gara, ieaugusi nezālēs nesastrādātā laukā. Lieki piebilst, ka nevienu sīpolu nenovācu.


Otrajā vasarā izveidoju nelielu sakņu dārzu mums pašiem. Viss auga griezdamies. Atklāju dārza darbu meditācijas burvību un āķis bija lūpā. Tagad man ir 4 lieli lauki. Un šopavasar būs vēl vairāk! Jo gribas, lai spēks un veselība no mūsu izaudzētā tiek visiem, kas to vēlas.


Šoziem izveidoju pirmo istabas dārzu, kas noteikti paplašināsies. Tāpēc Jūs, mīļie, arī aukstajos rudens un ziemas mēnešos tiksiet pie salātiem un mikrozaļumiem.


Aicinu Jūs iepazīties ar mūsu saimniecības piedāvājumu. Tas sākotnēji nav pats lielākais, bet, strādājot saskaņā ar domu, ka mazs top liels, mūsu mērķi ir tālejoši, grandiozi un viss notiks!


Iesaku šad tad apciemot mājas lapas sadaļu Lasītprieks, kur rakstīšu par sev tuvām tēmām, pārdomām, idejām. Dalīšos ar receptēm, dārza darbu padomiem un savu pieredzi saimniecības uzturēšanā, rūpēs par bērniem un ģimeni. Noteikti iedvesmošu dzīvot veselīgi, sportiski un ēst daudz dārzeņu! Lai top!

289 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page