top of page
20190712_195908.jpg

Saimnieki.

Kristaps un Katrīna

Cilvēki, kas dievina smagu darbu un fiziskā iztukšojuma un reizē gandarījuma sajūtu darba dienas vakarā. Lieki piebilst, ka laukos visas dienas ir darba dienas.

Vecāki divām skaistām un mīļām meitām. Nav viegli, bet rada milzīgu piepildījuma sajūtu. Klusībā sapņojam par kuplāku bērnu pulciņu mūsu ģimenē. Kā zinām - sapņi piepildās.

Saimnieces lielā aizraušanās ir dārzkopība. Ja apstākļi ļautu, pavasari un vasaru no vagām neizkāptu un siltumnīcā nakšņotu. Saimnieka sirdsdarbs ir lielā šķūņa atjaunošana.

No darbiem brīvajā laikā esam riteņbraucēji. Ātri, stipri. Taču pašreizējās dzīves prioritātes sportiskās ambīcijas noliek nedaudz maliņā, sportam ierādot vien plauktiņu ar uzrakstu “atpūta, labsajūta un veselība”.

Degam par veselīgu dzīvošanu. Par kustībām, priecīgām domām, piemērotu uzturu, dzīvesziņu. Savā pieredzē mājas lapas rakstos labprāt dalīsimies arī ar Tevi.

Lauku sēta “Atpūtas” atrodas otrpus Aiviekstes ciematam – Krustpils novadā. Upe ir robežšķirtne. Vieta ir īpaša – pār upi tikt var tik ar kājām vai ričuku. Un tas nedaudz nošķir no ārpasaules. Saimniekojam nelielā platībā, sētai pieguļ aptuveni 3 ha zemes. Ar to pietiek 2 kazu, dažu kazlēnu un pārdesmit vistu uzturēšanai, un, protams, mani lielie dārzeņu lauki! Jau tuvākā nākotnē sapņojam par profesionālām siltumnīcām. Sertifikāta vēl nav, bet dārzeņus audzējam ar bioloģiskām metodēm – mūsu izaudzētais pazīst vien govju mēslus, pelnus, nātru vircu un saimnieces ašos pirkstiņus.

image0.jpeg
bottom of page